Юні туристи з Великої Лепетихи отримали дарунок від херсонських меценатів

Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжує марафон добрих справ на Херсонщині. Цього разу до лав щасливчиків потрапив туристичний гурток “Компас”, що діє на базі КЗ “Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості”.

На прохання керівництва представники Благодійного Фонду придбали та передали туристичний намет “Гавань + “. Обладнання, яке знадобиться для походів, сучасне, легке та компактне. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

«Це дуже класно, що сьогодні нам є до кого звернутися по допомогу, що люди завжди готові відгукнутися і виконати наше прохання! Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті за таку турботу»,- завдячує директор КЗ “Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості” Інна Ковпей.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Ми маємо зробити все можливе, аби наші діти розвивалися, аби вони відкривали для себе світ. Тож, як тільки отримуємо прохання щодо забезпечення їх необхідними речами – відгукуємося і забезпечуємо. Долучайтеся до добрих справ і ви!».