Юні яхтсмени з Нової Каховки підкорюють водні простори Херсонщини

Ще в далекому 2006 році почалась співпраця ГО «Новокаховський яхт-клуб» (голова Олександр Євстратов) зі Станцією юних техніків, а нині Будинком дитячої творчості. Це дозволяє юним корабелам не тільки долучитися  до вітрильництва, але й брати участь у змаганнях нарівні з дорослими, а доволі часто і перемагати їх.

Про це редакції Online НК розповів керівник гуртка вітрильного туризму Ігор Чернишев.

Як неможливо уявити Нову Каховку без Дніпра, так само неможливо уявити Дніпро без вітрил. Мешканцям міста добре знайома яхта клубу – «Рапсодія», екіпаж якої повністю складається з вихованців судномодельного гуртка. Навіть в цьому, складному році, юні яхтсмени взяли участь у 4 регатах (в трьох з них вибороли призові міста) та здійснили багатоденний похід-експедицію до Аджигольського маяка.

За цей час більше сотні хлопців і дівчаток пройшли добру морську практику. Багато хто з них пов’язав своє майбутнє з морем і вже керує велетенськими кораблями.

Також підтримку дітям у вітрильному спорті надає депутат міської ради Павло Іванович Розломій. Нещодавно, на змаганнях , під час зустрічі з юними мореходами,  він підтримав хлопців у їх починах та запевнив у подальшому наданні технічної підтримки з обслуговування їх крейсерських яхт, а вони, зі своєї сторони, побіцяли  старанно оволодівати науками, займатися спортом, берегти та любити своє місто, бо нам же тут жити.