Юридична допомога внутрішньо переміщеним особам під егідогю ООН

30 жовтня 2018 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради в присутності представника управління відбулася зустріч представників громадської організації «Десяте квітня» та безоплатної правої допомоги Новокаховського бюро правової допомоги з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території Новокаховської міської ради.

Зустріч мала на меті підвищення поінформованості цільової аудиторії про законодавчі зміни щодо реалізації прав ВПО, а саме оформлення довідки про взяття на облік, отримання адресної допомоги, оформлення паспортів громадян України, виплати соціальної стипендії тощо.

При партнерстві з Управлінням Верхового Комісару ООН у стравах біженців громадська організація «Десяте квітня» реалізує кілька проектів, спрямованих на захист прав людини, зокрема, внутрішньо переміщених осіб. В рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей на півдні України» надається безкоштовно: юридична допомога (консультації з вирішення питань пов’язаних зі статусом ВПО, виплати адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, судовий супровід окремих категорій справ); розширення прав і можливостей через освітні програми (участь в індивідуальних навчальних курсах, семінарах, тренінгах, форумах; інформаційна підтримка ВПО, їх громадських та інших неформальних об’єднань, про актуальні програми підтримки (соціальні, навчальні, гуманітарні).

Присутніх також забезпечили буклетами та надали роз’яснення щодо реалізації Програм: індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», пільгового молодіжного житлового кредитування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, пільгового молодіжного житлового кредитування за рахунок власних коштів (статутного капіталу) Держмолодьжитла, будівництва (придбання) доступного житла.

Присутнім жінкам представник громадської організації «Десяте квітня» надала матеріальні подарунки, а саме засоби особистої жіночої гігієни.

Завданням керівництва та працівників управління завжди є покращення якості обслуговування громадян. За отриманням кваліфікованої допомоги та додаткової інформації звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (кабінет № 4, тел. 4-53-51 ).