Юрій Гусєв запропонував здійснити візит військових кораблів НАТО на Херсонщину

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв взяв участь у ІІІ Міжнародній конференції з морської безпеки в Одесі, організованій Міжнародним центром стратегій безпеки і оборони спільно з ВМС ЗС України.

Очільник Херсонщини відзначив, що для південного регіону нашої держави розвиток військово-морських сил є питанням забезпечення безпеки для розширення експортно-імпортних операцій та залучення інвестицій, зокрема, у концесію портів і розбудову транспортної інфраструктури.

Юрій Гусєв подякував Голові Представництва НАТО в Україні Александру Віннікову та міжнародним партнерам за підтримку України у питаннях реформування Збройних Сил України.

Також голова ОДА запропонував представникам військово-морських сил країн-членів Північноатлантичного альянсу здійснити візит військових кораблів НАТО в Херсонську область.

Довідка. Метою 3-ї Міжнародної конференції з морської безпеки є обговорення сучасних викликів та загроз безпеці в регіонах Чорного та Азовського морів, шляхів адекватного реагування на них; аналіз соціально-політичних та економічних наслідків змін середовища безпеки, а також політики НАТО в регіоні; підтримка формування доцільних військово-морських спроможностей в Україні, координація зусиль та досягнення операційної військово-морської сумісності з Альянсом.

Вона також дає унікальну можливість щороку збирати ключових експертів світового рівня в Україні для обговорення проблематики морської безпеки та обмінятися думками щодо адекватного реагування на сучасні виклики та загрози, серед яких, окрім України, представники США, Великої Британії, Норвегії, Швеції, Туреччини. Завдяки двом попереднім Конференціям вже створено міжнародну фахову спільноту на підтримку національної безпеки України на морі з представників провідних морських держав світу.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial