1 серпня у Новокаховській ОТГ починає діяти Публічний договір з надання послуг на вивіз ТПВ

З 1 серпня 2021 року у Новокаховуській ОТГ Херсонщини набуває чинності Публічний договір про надання послуг з вивезення побутових відходів мешканців територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомили у КП «НК Екосервіс».

Повідомлення про підготовку та оприлюднення договору опубліковано у газеті «Нова Каховка» №26 за 30.06.2021 р. та договір із додатками розміщений на офіційному сайті Новокаховської міської територіальної громади 17.06.2021 року та на сайті Комунального підприємства «НК Екосервіс».

Всі вже мабуть звернули увагу що на вулицях міста згідно сталого графіку курсують спеціальні автомобілі і збирають відходи. Понад 40 тисяч мешканців багатоквартирних будинків та домогосподарств наразі користуються їх послугами.

Починаючи з 1 серпня 2021 року кожний власник квартири чи індивідуального житлового будинку повинен буде користуватись цією послугою без підписання окремого договору і оплачувати її повністю чи частково, скориставшись пільгами або оформивши субсидію.

Також офіційно повідомляємо що з 1 серпня 2021 р. припиняється дія всіх договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами, укладеними між фізичними особами і КП «НК Екосервіс».