З 17 січня підвищиться вартість проїзду з Каховки і Берислава до Нової Каховки

Про підвищення вартості квитків на приміських і внутрішньообласних маршрутах, які обслуговує «Каховське АТП-16506», розповів кореспонденту херсонського інтернет-видання  «Новий день»  директор підприємства Володимир Литвиненко.

25 гривень замість 22-х найближчим часом доведеться сплачувати пасажирам за проїзд у автобусах Нова Каховка — Берислав і Каховка — Нова Каховка.

— Ми плануємо підвищити вартість проїзду на всіх наших приміських маршрутах, орієнтовно з 17 січня. Проїзд подорожчає в середньому на 15%. Приміром, із Каховки до Любимівки квиток коштуватиме 16 грн. замість 14 грн. З Нової Каховки до Берислава — 25 грн., без урахування зборів автостанції, — повідомив директор ТОВ «Каховське АТП-16506» Володимир Литвиненко.

Подорожчання вартості проїзду, за його словами, пов’язане зі збільшенням витрат підприємства. До того ж, з 1 січня 2021 року підвищилась мінімальна зарплата, а доходи перевізників з запровадженням карантину суттєво «просіли»: пасажирів на багатьох рейсах стало відчутно менше, ніж рік-два тому.

— Серед наших витрат більш-менш тримається на одному рівні лише вартість на пальне. Хоча й воно за останні 3 місяці підвищилось у ціні на 4 грн./літр, — пояснив Володимир Литвиненко.

Також він додав, що планується підвищення вартості проїзду й на інших внутрішньообласних маршрутах. Зокрема, з Каховки до Херсона квиток може подорожчати на 10 грн. Проте, коли це станеться, поки невідомо: остаточних розрахунків нових тарифів для подібних маршрутів на підприємстві ще не зробили.