З наступного року конкурс на здобуття літературної премії Анатолія Бахути проводитиметься в межах Каховського району

Сьогодні, 2 серпня, на апаратній нараді міський голова Володимир Коваленко оголосив, що з наступного, 2022 року, конкурс на здобуття літературної премії імені Анатолія Бахути буде проводитись не тільки у Новій Каховці, а і в межах Каховського району Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Анатолій Павлович Бахута – самобутній, талановитий поет України, журналіст, лауреат Міжнародної літературної премії імені Олексія Кручоних, з 1952 року жив, навчався, працював та творив свої неперевершені поетичні твори у місті Нова Каховка, та пішов з життя у 1990 році.

Як зазвичай буває, справжнього поета людство пізнає після його смерті. Так сталося з творчим доробком і Анатолія Павловича Бахути. Поезія, пейзажна лірика, глибокі філософські твори, епіграми, байки, гуморески і навіть казки – творчість самобутнього новокаховського поета потребує осмислення саме через призму сучасного дня, бо він міг жити сьогодні разом із нами.

Працівники Літературно-меморіального музею А.П.Бахути відділу культури і туризму, а також комунального підприємства «Екосервіс» Новокаховської міської ради не забувають доглядати за могилою поета, похованого на міському цвинтарі.

Для увічнення пам’яті про місцевого поета, збереження його творчої спадщини та з метою надихнути інтелігенцію міста на створення сучасних творів, щороку за підтримки міського голови Володимира Коваленка в нашому місті проходить конкурс на здобуття літературної премії ім. Анатолія Бахути.

Лауреатами премії з 2015 по 2020 роки стали місцеві літератори: Олександр Гунько, Анатолій Португальський, Альберт Боровик, Світлана Трохимчук, Дмитро Кириченко, Микола Череміс, Людмила Єгорова, Володимир Вітюнін, Людмила Марченко.

В цьому році 7 серпня у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути проводиться урочистий захід «В життя я ще прийду», на якому будуть підведені підсумки шостого літературного конкурсу.

Запрошуємо мешканців міста та гостей до Літературно-меморіального музею А.П.Бахути 7 серпня о 09.00 годині у за адресою: вул. Шевченка,7. Телефон для довідок 3-64-89.