З Нової Каховки до місця проживання доправили безпритульного, що мешкав на вулиці

9 жовтня 2020 року під супроводом працівників Новокаховського КП «Муніципальна охорона» та спеціаліста територіального центру бездомного громадянина відправлено до його місця реєстрації та постійного проживання у с.Сивашівка Новотроїцького району Херсонської області, де він має особисте житло та мешкає його родина, повідомляє Online НК

Перед відправкою перукарем територіального центру безхатченку надали перукарську послугу та забезпечили продуктовим набором.

Бездомна особа – особа, яка перебуває у соціальному становищі бездомності. До бездомних осіб належать безпритульні особи та особи, які мають притулок. Безпритульною особою вважається повнолітня особа, яка проживає на вулиці, в парках, підвалах, об’єктах незавершеного будівництва, в інших місцях, непризначених та непридатних для проживання.

Управлінням праці та соціального захисту населення та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради регулярно проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення з питань соціального захисту бездомних громадян, КП «Муніципальна охорона» здійснюється патрулювання території Новокаховської громади. При територіальному центрі організовано пункт прийому і видачі гуманітарної допомоги від населення (теплих речей, взуття).

Спільні зусилля дають позитивні результати. Наша робота – це надання допомоги тим, хто в силу обставин опинився в скрутному становищі і потребує захисту та підтримки.