Партнерські стосунки водоканалів Нової Каховки і Таврійська переростуть у сусідські

2 вересня міський голова Нової Каховки в межах своєї щорічної звітної компанії зустрівся з трудовим колективом КП «Міський водоканал» Новокаховської міської ради, що на  Херсонщині.

Кореспондент Online НК разом з працівниками підприємства впродовж часу спілкувався з Володимиром Коваленко.

Зустріч відбулась у затінку біля басейну, що знаходиться на території підприємства.

Міський голова розповів присутнім про основні  досягнення депутатської команди однодумців у міській раді за звітний період. Але основне спілкування йшло навколо тих проблем у житті країни, міста, підприємства, які турбують очільника міста.

Працівники, в свою чергу, ставили питання здебільшого щодо роботи саме свого підприємства.

Міський голова акцентував увагу присутніх, що водоканал це стратегічне для міста підприємство, від сталої роботи якого в умовах наших кліматичних реалій все більше залежить життя всіх новокаховчан.

У зв’язку зі змінами у складі Новокаховської громади з нового року будуть мінятись умови співпраці між водоканалами Нової Каховки та Таврійська, який стане окремою громадою. Тому треба буде переглядати весь комплекс взаємостосунків між підприємствами. Свій шмат проблем буде вирішувати міська рада, свій – саме підприємство.

Невздовзі водоканал буде приймати до себе господарство КП «Основа», яке займається водопостачанням мікрорайону Центральна Основа та сіл Дніпрянського та Райського старостатів. А ось що робити  з водопостачанням Козацького і Веселого – треба розібратись спеціалістам і запропонувати владі найбільш ефективну модель праці підприємства і забезпечення потреб населення цих населених пунктів.

На завершення зустрічі Володимир Коваленко запевнив працівників водоканалу, що влада підтримувала і надалі буде підтримувати їх підприємство, яке несе значне соціальне навантаження.