З новокаховськими спортсменами – олімпійцями зустрілось керівництво Херсонської ОДА

Напередодні проведення Олімпіади в Токіо заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв зустрівся з олімпійцями та їх тренерами. Серед основних питань, які піднімались на зустрічі – виплата у 2021 році обласних стипендій, придбання житла провідним спортсменам області, а також заходи подальшої підтримки спорту на Херсонщині.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Вітаючи спортсменів, він наголосив: «Здобувши олімпійські ліцензії ви уже продемонстрували всьому світові зразки справжньої витримки, волі, й патріотизму. Я переконаний, що кожен з вас докладе максимум зусиль, щоб досягти в Токіо найкращого результату і вкотре довести, що Україна – велика олімпійська держава, а Херсонщина – спортивний регіон».

Як зазначив Андрій Шибаєв, питання розвитку спорту в області  сьогодні серед основних пріоритетів облдержадміністрації: «Від голови облдержадміністрації Сергія Козиря маємо завдання  – створити максимально сприятливі умови для херсонських спортсменів і тренерів аби вони припинили переходити до інших регіонів і відчували підтримку влади не тільки в олімпійській рік, а постійно!».

На сьогодні українські спортсмени мають 113 олімпійських ліцензій у дев’ятнадцяти видах спорту.

Херсонські спортсмени здобули 5 ліцензій у трьох видах спорту:

– майстер спорту України міжнародного класу новокаховчанка Новожилова Ірина (легка атлетика (метання);

– заслужений майстер спорту України херсонець Проценко Андрій (легка атлетика, (стрибки у висоту);

– заслужений майстер спорту України новокаховчанка Павлова Анастасія (стрільба з лука);

– майстер спорту України новокаховчанин Піскунов Гліб (легка атлетика (метання);

– майстер спорту України міжнародного класу херсонка Белінська Алла (боротьба вільна).

Важливо, що кандидатами на участь в Олімпійських іграх-2020 є ще 4 херсонських спортсмени у веслуванні на байдарках і каное (Сиромятніков Олександр), стрибках на батуті (Просторов Микола), стрільбі кульовій (Тихова Дар’я) та гімнастиці спортивній (Василенко Максим).

Бажаємо успіхів спортсменам і тренерам у здобутті олімпійських ліцензій!

Як відомо, 2021 рік – рік проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор. Ці найголовніші змагання чотирьохріччя відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року в м. Токіо (Японія).

Рішення про перенесення Олімпійських ігор 2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу було прийнято Міжнародним Олімпійським Комітетом 24 березня 2020 року. Незважаючи на зміну дати проведення, XXXII Олімпійським іграм залишили назву Токіо-2020.

Участь в Олімпіаді-2020 візьмуть понад 11 тис. спортсменів з 205 країн світу.  В програмі ігор буде представлено 33 види спорту.

На сьогодні українські спортсмени мають 113 олімпійських ліцензій у дев’ятнадцяти видах спорту.