З початку року новокаховчани отримали у ДПС майже шість тисяч адміністративних послуг

Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за січень – серпень 2021 року надали 5947 адміністративних послуг.

Про це Online НК повідомила начальниця податкової інспекції Галина Серебрянська.

Найбільш популярна серед відвідувачів послуга – видача відомостей із Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Нею скористалося 2012 платників. Також видано 1583 картки платників податків та внесено до паспортів громадян України інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Мають попит і такі адміністративні послуги: реєстрація платника єдиного податку (зареєстровано 750 платників); надання витягу з реєстру платників єдиного податку (видано 665 витягів); реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 458 книг); видача довідок про доходи (видано 134 довідки) та реєстрація розрахункових книжок (зареєстровано 74 книжки).

Окрім того, за вісім місяців поточного року спеціалісти ЦОП видали 17 довідок на підтвердження статусу податкового резидента України. Також податківці надали практичну допомогу й індивідуальні консультації платникам під час реєстрації 197 РРО.

У зв’язку з карантинними обмеженнями адміністративні послуги надаються виключно платникам податків, у яких наявні засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно.