Дошкільнята Нової Каховки заздалегідь знайомляться зі школою

Упродовж листопада 2019 року в ЗДО ясел-садку загального типу №8 «Черьомушки» Новокаховської  міської  ради  (директор Зінаїда Тихонова), що на Херсонщині,  було проведено ряд  методичних заходів щодо наступності дошкільної  і початкової освіти  ЗОШ № 10, які вдало здійснювалися за інформаційно-просвітницьким і практичним напрямами, повідомляє Online НК.

З метою обміну досвідом вихователів закладів дошкільної освіти та  учителів початкової освіти, щодо результатів першокласників у школі, були проведені відкриті уроки, які організувала завуч школи Лариса Шевченко. Цікавий і творчий підхід вчителів до підготовки й проведення уроків надав змогу вихователям відчути і прослідкувати наступність та послідовність правильних форм роботи.

Цікаво пройшли екскурсії  дітей старших груп №3, 6, 10 до школи. Відповідально поставилися  дошкільнята до цієї події. Готували подарунки, вивчали правила справжніх учнів, читали про школу оповідання  і казки.

Вчителі початкових класів гостинно зустріли майбутніх першокласників і запросили до класних кімнат. Тут діти мали можливість поспілкуватися з вчителем, старшими учнями, посидіти за партами, написати на дошці. Також діти завітали до кабінету директора, відвідали бібліотеку, спортивний зал, комп’ютерний клас, шкільну їдальню тощо.

Плідно відбулася спільна зустріч вихователів закладів дошкільної освіти № 8, № 15, реабілітаційного центру і вчителів початкової школи № 10 на засіданні «круглого столу», де були проаналізовані умови успішної адаптації учнів першого класу до шкільного життя та надані методичні рекомендації і поради в подальшій роботі з першокласниками.

Об’єднані зусилля педагогічних колективів ЗДО я/с № 8 і початкової освіти ЗОШ № 10 забезпечить психологічно виважений та успішний для дитини перехід з попереднього рівня – «дошкільна освіта», на наступний – «початкова освіта».

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial