За 12 днів «червоної зони» поліція Нової Каховки склала 92 адмінпротоколи на ігнорування карантинних обмежень

За період «червоної зони» поліцейськими Каховського РВП  складено 92 адміністративні матеріали за ігнорування карантинних обмежень з яких 3 протоколи за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за що передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі поліції Каховського району.

Також, за категоричну відмову одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті, поліцейські винесли громадянам 89 адміністративних постанов, за якими на правопорушників накладено штрафи у розмірі від 170 до 255 гривень.

Незважаючи на вжиті заходи з боку держави, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, тощо, на жаль кількість захворювань на  COVID-19 на території обслуговування зростає. Це стало можливо внаслідок недодержання суб’єктами господарювання карантинних вимог, які не забезпечити особовий склад засобами індивідуального захисту, не сприяли вакцинації співробітників.

Нагадаємо, що з 15 жовтня поточного року Херсонщина перейшла до «червоної зони» епідемічної небезпеки. З цього приводу поліція посилила контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів.

Поліцейські разом із представниками держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування перевіряють дотримання карантинних норм у громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводять роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів.

Наразі обслуговування громадян у торгівельно-розважальних центрах, закладах громадського харчування, закладах промислової торгівлі та побутового обслуговування, в спортзалах дозволяється лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу. У разі виявлення поліцейськими в цих закладах не провакцинованих громадян, відповідальність буде нести працівник, який дозволив потрапити відвідувачу в приміщення.

Також, поліція закликає громадян не використовувати несправжні COVID – сертифікати.

У зв’язку зі зростанням кількості захворюваності на території обслуговування, тому органи поліції змушені збільшити кількість ковід – патрулів та жорсткіше реагувати на порушення карантинних обмежень.

Поліція звертається до громадян: «Пам’ятайте! Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного! Неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту, уникайте місць скупчення людей. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких