У Новій Каховці за два роки на бюджетні кошти закуплено обладнання для КП «НК Екосервіс» майже на 5 млн грн

За 2020-2021 роки з передбачених у бюджеті Новокаховської ОТГ 5,5 млн. грн. на придбання для КП «НК Екосервіс» додаткового обладнання, дитячих майданчиків, проведення капітальних ремонтів техніки підприємства використали 4,7 млн. грн.

При цьому завдяки системі Prozorro вдалося зекономити 782 тис. грн. Про це редакції Online НК повідомили у дирекції підприємства.

Впродовж 2020 року й поточного періоду 2021 року Новокаховською міською радою виділялись кошти для комунального підприємства для придбання обладнання та виконання робіт з ремонтів:

  • Механізми малої механізації (мотокоса, бензопили, висоторіз).
  • Змінні кузови для сміттєвоза – 14 штук великих помаранчевих контейнерів місткістю 9 м3, для збирання великогабаритних відходів.
  • Два сучасні дитячі ігрові майданчики, які було придбано та встановлено в районі будинків №13 по вул. Перемоги та в районі будинків №25 вул. Довженко.
  • Вуличні тренажери, які було встановлено в районі будинку №57 по вул. Соборна.
  • Модуль МН-80М 87/80 кВт-еко та газового лічильника для встановлення в оздоровчому комплексі.
  • Сміттєвоз з системою змінних кузовів – оновлення автопарку підприємства.
  • Сміттєвоз з заднім ручним завантаженням – для ефективної роботи на території сільських населених пунктів. Цей автомобіль задіяний в роботі саме в населених пунктах Дніпрянського та Райського старостинських округів.
  • Капітальний ремонт бульдозера підприємства (для міського полігону ТПВ).

Згідно попередніх планів з міського бюджету для розвитку та функціонування комунального підприємства заплановано виділення майже 5,5 млн.грн. Фактично було використано 4,712 млн.грн. Економія досягнута за рахунок використання системи Prozorro та вона сягнула більш ніж 782 тис.грн.

Наразі підприємством розроблено проект рішення щодо збільшення статутного капіталу підприємства за рахунок здійснених закупівель.

На підприємстві сподіваються, що й надалі депутатський корпус нашої міської ради буде з порозумінням ставитися до необхідності закупівлі підприємством різного приладдя та сучасних механізмів для нормального функціонування підприємства і в подальшому.