За 4 місяці екскурсію «Незвідана Нова Каховка» відвідали 436 туристів

За 4 місці поточного року гідами відділу культури і туризму було проведено 23 екскурсії «Незвідана Нова Каховка» для 436 туристів із США, Болгарії, Молдови, Польщі, а також з українських міст Києва, Одеси, Миколаєва, Херсона, Вінниці, Рівного, Умані, Дрогобича, Нікополя, Генічеська, Таврійська, смт Асканія-Нова та інших.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Частина туристів – це жителі сіл та селищ Новокаховської територіальної громади та міста Нова Каховка.

На початку червня 2021 році відділом культури і туризму була започаткована і анонсована цікава оглядова екскурсія містом Нова Каховка під назвою «Незвідана Нова Каховка». В рамках цієї екскурсії туристи мали змогу розгадати таємниці артефактів Музею історії міста Нова Каховка, дослідити живописні полотна в Картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського, послухати легенди про вікові платани та тисячі джерел, в уяві спуститись у винні погреби села Ключового, зазирнути в глибину блакитних вод Каховського водосховища, доторкнутися до орнаментів кам’яних вишиванок та дізнатися історію будівництва Нової Каховки.

Підводячи проміжні підсумки, ми можемо констатувати той факт, Віримо, що цей показник з кожним місяцем буде зростати і ще багато гостей та мешканців Нової Каховки дізнаються про наше чудове місто!