За добу COVID-19 підтвердили у 3 мешканців Новокаховської громади

Станом на 7 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 19 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 68 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 3 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан двох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще одна, 53-річна новокаховчанка, яка була госпіталізована з пневмонією, переведена з терапевтичного до інфекційного відділення. У неї тест показав інфікування на COVID-19. Стан хворої середньої важкості.

За добу до інфекційного відділення госпіталізовано двох іногородніх мешканців з діагнозом коронавірусної хвороби: 56-річну мешканку Таврійська та 71-річну жительку села Степове, Великоолександрівського району. Ще одного хворого на пневмонію новокаховчанина госпіталізовано до терапевтичного відділення з діагнозом пневмонія.

З інфекційного відділення також вчора виписались 2 людини, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1048 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 7 серпня на обліку перебуває 30 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1034 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!