За добу COVID-19 підтвердили у 5 мешканців Новокаховської громади

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 35 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило редакції Online НК керівництво Новокаховської ЦМЛ, наразі в лікарні  знаходиться 13 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. У трьох хворих стан середньої важкості. До лікарні вони потрапили із діагнозом пневмонія. Вчора, після проведення тестування на COVID-19, їх переведено з терапевтичного до інфекційного відділення. Це три новокаховчанки пенсійного віку: 1935, 1937 та 1956 років народження. Ще у двох інфікованих стан задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано одного іногороднього хворого на коронавірус. Це 49-річний мешканець села Софіївка, Любимівської ОТГ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1021 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 22 липня на обліку перебуває 2 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1018 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!