За добу до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 6 хворих на COVID-19

Станом на 15 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 34 хворих на СОVІD-19 та 15 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 187 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, двоє з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано 56-річного мешканця села Обривка, 57-річну жительку селища Козацьке та 71-річну новокаховчанку.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано трьох іногородніх хворих на коронавірус. Це 73-річна мешканка села Отрадокам’янки та подружжя з селища Асканія Нова 50-ти та 46-ти років. До терапевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію.

За добу шість хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали п’ять осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 962 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 травня на обліку перебуває 72 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 835 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!