За добу до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 7 хворих на COVID-19

Станом на 18 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 34 хворих на СОVІD-19 та 20 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 28 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості. Двоє з них поступили до терапевтичного відділення з діагнозом пневмонія, але після проведеного тестування було виявлене захворювання на коронавірус і їх перевели до інфекційного відділення. Це: 52-річна жителька селища Козацьке та 61-річну новокаховчанку. Ще у двох новокаховчанок, госпіталізованих до інфекційного відділення, COVID-19 виявили відразу.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано трьох іногородніх хворих на коронавірус. Це 53-річна мешканка селища Чаплинка та 60-річного чоловіка і 54-річну жінку, які проживають в Чернянкі. До терапевтичного відділення госпіталізовано шістьох хворих на пневмонію.

На жаль, вчора померла 69-річна новокаховчанка, яка хворіла на пневмонію.

За добу п’ять хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали дві особи, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 964 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 травня на обліку перебуває 32 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 923 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!