За добу до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 7 хворих на COVID-19

Станом на 7 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 51 хворий на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості. П’ятеро з них були госпіталізовані з діагнозом пневмонія. Після проведення тестування з’ясувалося, що вони інфіковані COVID-19, їх перевели до інфекційного відділення лікарні. Всі хворі мешкають у Новій Каховці.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано 71-річну новокаховчанку та 25-річну мешканку Берислава. До терапевтичного відділення госпіталізовано чотирьох хворих на пневмонію.

За добу троє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали дві особи, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 904 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 86 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 7 травня з обліку знято 834 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!