За добу до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ потрапили 5 хворих на COVID-19

Станом на 24 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходяться 44 хворих на СОVІD-19 та 22 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 200 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості. Троє з них були госпіталізовані з діагнозом пневмонія. Після проведення тестування у них виявили захворювання на COVID-19 та перевели до інфекційного відділення лікарні. Це пенсіонерка з Нової Каховки та сімейне подружжя з Дніпрян.

Також до інфекційного відділення із захворюванням на коронавірус потрапила 65-річна жінка та 65-річний чоловік, які мешкають у Новій Каховці.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужала 1 людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 819 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 76 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 24 квітня з обліку знято 754 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!