За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 11 хворих на COVID-19, три людини померли

На ранок 1 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 86 хворих на СОVІD-19 та 31 – на пневмонію. За минулу добу до інфекційного відділення госпіталізовали 11 хворих на коронавірус, повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 256 нових випадків захворювання, з них 16 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 9 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 4 COVID-хворих з Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в інфекційному відділенні померли три людини: двоє – жителі міста Таврійськ та мешканець Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 4 пацієнта, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 6 осіб, що хворіли на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2182 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 1 грудня на обліку перебуває 32 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2112 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Також Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 зробили 492 особи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!