За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 11 хворих на COVID-19

Станом на 26 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 91 хворий на СОVІD-19 та 23 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 222 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканки Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 59-річну новокаховчанку. Стан хворої середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 10 хворих з територіальних громад Каховського та Бериславського районів.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано п’ять хворих на пневмонію.

Також вчора з терапевтичного відділення виписались 2 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1184 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 26 вересня на обліку перебуває 34 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1121 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!