За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 13 хворих на COVID-19, дві людини померли

На ранок 20 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 107 хворих на СОVІD-19 та 33 – на пневмонію. За минулу добу в інфекційне відділення госпіталізовано 13 хворих на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 220 нових випадків захворювання, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ (дані по безсимптомних хворих відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді та 7 хворих з громад Каховського району. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 7 хворих на пневмонію, з яких 6 – жителі громади.

За добу в інфекційному відділенні померли дві людини: житель міста Берислав та мешканець Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 8 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 5 осіб, що хворіли на пневмонію.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 323 особи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!