За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 13 хворих на COVID-19, одна людина померла

Станом на 1 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 117 хворих на СОVІD-19 та 33 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 14 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 479 нових захворювань, з них 14 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 10 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих, з них 2 чоловіки та дві жінки, які мешкають у Новій Каховці. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 9 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер 60-річний мешканець Нової Каховки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 5 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1249  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 1 жовтня на обліку перебуває 40 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1155 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!