За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 14 хворих на COVID-19

Станом на 18 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 61 хворий на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 127 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано дві новокаховчанки: 1987 та 1970 років народження. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих з інших територіальних громад:

  • 9 мешканців Каховки у віці від 51 до 82 років;
  • 17-річна мешканка Берислава;
  • 56-річна мешканка села Новорайськ, Бериславського району;
  • 72-річна мешканка пгт Чаплинка;

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано одного хворого на пневмонію новокаховчанина.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 4 людини, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного – 2, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1138 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 18 вересня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1094 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!