За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 20 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію

На ранок 22 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходилось 139 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 57 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 1248 нових випадків захворювання, з них 57 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 52 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 16 хворих на пневмонію, з яких 14 – мешканці Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні померло троє жителів Новокаховської громади та двоє жителів інших громад. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер новокаховчанин, який хворів на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 9 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 7 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за добу зафіксували 52 безсимптомних хворих, які проходять лікування амбулаторно.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!