За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 5 хворих на COVID-19 з Берислава

Станом на 15 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 48 хворий на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 222 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан 8 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 47-річну новокаховчанку. Стан хворої середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих з інших територіальних громад:

  •  5 мешканців Берислава у віці від 37 до 69 років;
  • 81-річна мешканка села Григор’ївка Каховського району;

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано одного хворого на пневмонію новокаховчанина.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1119 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 вересня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1089 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!