За добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 9 хворих на COVID-19, одужали -17

Минулої доби до інфекційного відділення Новокаховської Центральної міської лікарні, госпіталізували 9 хворих на Covid-19, а виписались після одужань 17 пацієнтів. Про це редакції Online НК повідомило керівництво лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 310 нових захворювань, з них 12 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 6 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих жителів Новокаховської громади. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення поступили 3 хворих мешканців з громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 8 хворих на пневмонію, з яких 7 – жителі Новокаховської громади.

На жаль, від ускладнень померли 3 хворих на пневмонію жителів Новокаховської громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 17 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 10 людей, що хворіли на пневмонію.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 98 хворих на СОVІD-19 та 33 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2062 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 13 листопада на обліку перебуває 104 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1851 особа, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 298 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!