За добу до Новокаховської лікарні госпіталізували 11 хворих на COVID-19, три людини померли

Станом на 10 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 114 хворих на СОVІD-19 та 37 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 576 нових захворювань, з них 4 – у мешканців Нової Каховки (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення госпіталізували четверо новокаховчан хворих на коронавірус: два чоловіки та дві жінки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 5 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померла 87-річна новокаховчанка, 59-річна мешканка Таврійська та 69-річний житель села Шевченко, Каховського району. Вони хворіли на пневмонію та коронавірус.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 5 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 людина, що перехворіли на пневмонію.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!