За добу до Новокаховської лікарні госпіталізували 8 хворих на COVID-19, одна людина померла

Станом на 6 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 102 хворих на СОVІD-19 та 48 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 422 нових захворювань, з них 4 – у мешканців Нової Каховки.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення госпіталізовано четверо новокаховчан хворих на коронавірус: три чоловіки 1950, 1952, 1981 років народження та 74-річна жінка. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих з територіальних громад Бериславського району.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 13 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер 68-річний новокаховчанин, що хворів на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 9 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що перехворіли на пневмонію.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!