За добу у Новокаховській ЦМЛ померли 6 хворих на Covid-19 та 1 – на пневмонію

Станом на ранок 30 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 134 хворих на СОVІD-19 та 35 – на пневмонію. За минулу добу до лікарні госпіталізували 4 мешканців громади з підтвердженним  захворюванням на коронавірус.

Про це редакції Online НК повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ.

До інфекційного відділення переведено з терапевтичного 10 хворих, які поступили до лікарні з діагнозом пневмонія. Після тестування у них виявили захворювання на COVID-19. Також госпіталізовано 6 нових хворих з коронавірусною інфекцією, з яких 5 – мешканці громади.

До терапевтичного відділення поступили 12 хворих на пневмонію.

На даний момент відсутні відомості по безсимптомним хворим у громаді. Загальна кількість виявлених хворих на СОVІD-19 за добу у Каховському районі становить 172 особи.

За добу в інфекційному відділенні померли шість хворих на COVID-19, з яких 5 – жителі Новокаховської громади. В терапевтичному відділенні помер один хворий на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 17 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 6 людей, що хворіли на пневмонію.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!