За добу у Новокаховській ЦМЛ три летальні випадки від COVID-19 та пневмонії

Станом на 11 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 40 хворих на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Серед 40 хворих на коронавірус – 14 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ.

Також повідомляється, що минулої доби померла 85-річна жительки міста, яка хворіла на пневмонію та коронавірус, а від пневмонії померли 90-річна та 68-річна мешканки Нової Каховки.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 939 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 11 травня в громаді налічується 66 контактних з хворими на самоізоляції. З обліку знято 870 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!