За добу у Новокаховській ОТГ виявили 5 хворих на COVID-19

Станом на 3 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 21 хворий на СОVІD-19 та 15 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною  інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 92 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, один з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано 58-річного жителя Нової Каховки. Ще трьох хворих переведено з терапевтичного відділення, куди вони поступили з діагнозом пневмонія. Але після проведеного тестування було виявлене захворювання на коронавірус і їх перевели до інфекційного відділення. Це двоє новокаховчан та одна мешканка села Обривка.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано 81-річну жительку села Чернянка.

За добу чотирі хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужала одна людина, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1010 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 3 червня на обліку перебуває 16 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 982 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!