За добу в населених пунктах Новокаховської ОТГ виявили 5 хворих на COVID-19

Станом на 2 липня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 18 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 36 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, двоє з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а ще троє мешканців Нової Каховки поступили до терапевтичного відділення з діагнозом пневмонія, але після проведеного тестування було виявлене захворювання на коронавірус і їх перевели до інфекційного відділення. Це: дві жінки 1962 і 1976 років народження та 41-річний чоловік.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано трьох іногородніх хворих на коронавірус. Це два мешканця селища Чаплинка та один – Чаплинського району. До терапевтичного відділення госпіталізовано двох хворих на пневмонію, що мешкають в Новокаховській ОТГ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 2 липня на обліку перебуває 3 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1015 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!