За добу в населених пунктах Новокаховської ОТГ виявили 8 хворих на COVID-19

У Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, станом на 28 травня знаходиться 28 хворих на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 69 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, шість з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення з терапії перевели двох мешканців Таврійська. Після тестування у них виявили захворювання на коронавірус. Це 70-річна жінка та 64-річний чоловік.

Також за добу один хворий на COVID-19 поборов недугу і виписався з лікарні. Одужали двоє осіб, які перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1002 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 28 травня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 972 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!