За добу в населених пунктах Новокаховської ОТГ виявили 9 хворих на COVID-19

Станом на 21 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 37 хворих на СОVІD-19 та 15 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 152 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, шість з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано трьох жителів Нової Каховки у віці від 56-ти до 74-х років.

У це ж відділення вчора госпіталізували трьох мешканців Таврійська у віці від 28-ми до 83-х років.

Вночі від ускладнень померла 83-річна мешканка Дніпрян, яка хворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 975 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 21 травня на обліку перебуває 30 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 940 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!