За добу в Новокаховській громаді на COVID-19 захворіли 45 людей, 63 – одужали

Станом на 21 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 133 хворих на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 45 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 1141 нових випадків захворювання, з них 45 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 43 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 6 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер один мешканець Новокаховської громади. Він хворів на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер новокаховчанин, який хворів на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 3 пацієнти, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 13 людей, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1587 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 21 жовтня на обліку перебуває 84 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1382 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!