Причини падіння флагштоку з’ясовує поліція Херсонщини

Вчора, 20 серпня, близько 9-ї ранку в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини надійшло повідомлення про падіння металевої конструкції в парку «Слави» поблизу будівлі обласної бібліотеки.

На місці події поліцейські встановили, що конструкцією є флагшток, який монтували відповідні спеціалісти, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Наразі відкрите кримінальне провадження за ст.272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» та ст.367 ККУ «Службова недбалість». Досудове розслідування здійснює слідче управління обласного главку поліції.

Як повідомив заступник начальника обласного главку поліції Микола Вербицький, попередньою причиною падіння флагштоку, висота якого складає понад 50 м, є розірвання одного з утримуючих тросів. В результаті події ніхто з громадян не постраждав. Також, в ході моніторингу херсонських груп в соціальних мережах поліцейські виявили фотоматеріали, що флагштоком був пошкоджений невідомий автомобіль, який на час огляду місця події там був відсутній. Наразі його власник встановлений, будь-яких звернень від нього до поліції не надходило.

В рамках розслідування слідчими будуть дослідженні питання дотримання техніки безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, а також питання технічної справності та надійності самої конструкції флагштоку.