За минулу добу на Херсонщині зафіксовано 4 нових випадки захворювання на COVID-19 – Юрій Гусєв

Вчора, 31 серпня, на Херсонщині було проведено 438 ПЛР-досліджень та 1167 тестів ІФА на виявлення коронавірусу, за результатами яких зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

“Це жителі м. Херсон:
– жінка, 67 років (Суворовський район). Обстежена як хвора на ГРВІ. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.
– жінка, 65 років (Корабельний район). Обстежена як хвора на ГРВІ. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.
А також:
– жінка, 32 роки, жителька м. Скадовськ. Обстежена для планової госпіталізації. Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні;
– чоловік, 48 років, житель смт Високопілля. Контактував з раніше виявленим хворим на COVID-19. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.
Встановлюється коло контактних осіб.

Тож наразі в області 400 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
З них:
– 272 людини побороли недуг,
– 116 – інфіковано на COVID-19,
– 12 – померли.

Звертаюся до кожного: будьмо свідомими та пильними. Рекомендації МОЗ прості та обов’язкові для всіх без виключення: маски, соціальна дистанція, використання санітайзерів.

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!” –