За минулу добу у Новій Каховці виявили 13 хворих на коронавірус

Станом на ранок 30 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 24 хворих на СОVІD-19 та 107 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 13 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 170 нових захворювань, з них – 13 у новокаховчан, повідомляє Online НК.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 10 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 3 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу.

Також повідомляється, що вчора помер 83-річний мешканець Дніпрян, який хворів на пневмонію. Всього за минулу добу в області померло 8 хворих на коронавірус.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 29 грудня знаходиться 498 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 70 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!