За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 2 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 25 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 16 хворих на СОVІD-19 та 8 – на пневмонію. За минулу добу у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 1 хворого на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 12 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них один випадок у мешканців Новокаховської громади .

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу у хворої на пневмонію 72-річної новокаховчанки діагностували коронавірус. Вона переведена до інфекційного відділення. Також до лікарні госпіталізовано двох іногородніх хворих на COVID-19. Всі вони мешканці Братолюбовки Горностаївської ОТГ.

За добу один хворий на COVID-19 поборов недугу і виписався з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 30 червня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1012 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!