За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 2 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 9 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 26 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу хворих на коронавірус у Новокаховській ОТГ не виявлено. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 68 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед мешканців Новокаховської громади хворих на коронавірус не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 32-річного мешканця села Константинівка, Горностаївської ОТГ та його однолітка, який проживає в місті Каховка, у яких виявили захворювання на коронавірус. Їх стан середньої важкості.

За добу один хворий на пневмонію поборов недугу та виписався з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1012 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 9 червня на обліку перебуває 32 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 992 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!