За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 3 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 25 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 18 хворих на СОVІD-19 та 8 – на пневмонію. За минулу добу нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус у мешканців Новокаховської громади не виявлено. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 29 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. У мешканців Новокаховської громади захворювання на коронавірус не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до лікарні госпіталізовано трьох іногородніх хворих на COVID-19. Всі вони мешканці смт Чаплинка: сімейне подружжя 63 та 60 років і жінка 1962 року народження.

За добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписались з лікарні, а ще одужала одна людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 червня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1011 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!