За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 3 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 18 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 28 хворих на СОVІD-19 та 9 – на пневмонію. За минулу добу нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус у мешканців Новокаховської громади не виявлено. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 23 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. У мешканців Новокаховської громади захворювання на коронавірус не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до лікарні госпіталізовано трьох іногородніх хворих на COVID-19: 57-річну мешканку з Великої Олександрівки та двох жінок з Чаплинської ОТГ 1964 та 1940 років народження. Ще одну мешканку з Каховського району, у якої виявлено захворювання на коронавірус, переведено з терапевтичного відділення до інфікціонного.

Також за минулу добу померла 80-річна мешканка Нової Каховки, яка хворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 18 червня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1007 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!