За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 4 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 5 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 24 хворий на СОVІD-19 та 14 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканців Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 59-річну жительку Нової Каховки, у якої виявили захворювання на коронавірус. Її стан середньої важкості. Також до відділення госпіталізували чотирьох іногодніх хворих. Це: мешканці сіл Чернянка та Любимівка, а ще жителі Каховки і Горностаївки. Усі іногородні хворі пенсійного віку з діагнозом COVID-19.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали п’ять людей, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1012 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 5 червня на обліку перебуває 15 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 985 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!