За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 5 хворих на COVID-19

Станом на 11 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 41 хворий на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 67 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан трьох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 17-річну студентку одного з професійно-технічних закладів Нової Каховки та 60-річну новокаховчанку. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих з інших територіальних громад:

  •  77-річний мешканець Таврійська;
  • 50-річна мешканка села Бургунка, Бериславського району;
  • 65-річна мешканка села Григор’ївка Каховського району;

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано чотирьох хворих на пневмонію новокаховчан.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1108 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 11 вересня на обліку перебуває 15 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1080 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!