За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 7 іногородніх хворих на COVID-19

Станом на 9 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 37 хворих на СОVІD-19 та 7 – на пневмонію. За минулу добу хворих на коронавірус в громаді не зафіксовано. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 93 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них відсутні мешканці Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, з терапевтичного відділення за добу виписалось 6 осіб, що перехворіли на пневмонію. А до інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих на коронавірус з інших територіальних громад:

  • 66-річна жителька Каховки, медичний працівник;
  • 75-річна мешканка Каховки;
  • 59-річна мешканка села Сухий Ставок, Бериславського району;
  • 70-річна мешканка села Мала Олександрівка, Бериславського району;
  • 51-річний мешканець села Володимирівка, Скадовського району;
  • 55-річна мешканка смт Велика Лепетиха, Каховського району;
  • 69-річна мешканка смт Високопілля, Бериславського району.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1102 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 9 вересня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1080 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!