За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 8 хворих на COVID-19

Станом на 3 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 34 хворих на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 90 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 6 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан чотирьох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 77-річну мешканку Тополівки та 46-річну новокаховчанку. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих з інших територіальних громад:

  •  73-річна та 38-річна мешканки Каховки;
  • 75-річна мешканка села Качкарівка, Бериславського району;
  • 68-річна мешканка Великої Олександрівки;
  • 74-річна мешканка Чаплинки;
  • 46-річна мешканка Великої Олександрівки.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію новокаховчан.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1097 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 3 вересня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1074 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!