За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізували 9 хворих на COVID-19

Станом на 28 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 92 хворий на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 81 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Нової Каховки (дані по безсимптомним хворим відсутні).

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення вчора госпіталізовано 67-річну жінку та 60-річного чоловіка, які мешкають у Новій Каховці. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з Каховки та району, а 2 – з Бериславського району.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано 21 хворого на пневмонію.

Також вчора з терапевтичного відділення виписались 10 людей, що перехворіли на пневмонію, а з інфекційного 9 осіб, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1184 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 28 вересня на обліку перебуває 34 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1121 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!